Contact trainsters

Meedoenregeling

Zwieps doet mee met de meedoenregeling in de gemeente Lingewaard. Zo kan iedereen deelnemen!

Lid worden?

Voordat je lig word mag je 2 keer meedraaien met een training. Intresse? Kijk dan verder op de lidmaaschaps pagina!

Contact Trainsters

Annelot

annelot@zwieps.nl

Britt

britt@zwieps.nl

Larissa

larissa@zwieps.nl

Loes

loes@zwieps.nl

Foto volgt

Lynn

lynn@zwieps.nl

Mirre

mirre@zwieps.nl

Foto volgt